برای مشاوره تخصصی خرید تجهیزات با ما تماس بگیرید

درباره ما

امروزه با توجه به گسترش، پيشرفت و توسعه روز افزون جوامع بشري در شاخه‌هاي مختلف و گوناگون علوم ، تكنولوژي و صنعت، موضوع فن آوري اطلاعات(IT) وتمامي زير بخش‌هاي مربوط به آن اعم از كامپيوتر- نرم افزار و سخت افزار- اينترنت، شبكه‌هاي اطلاع رساني، مخابراتي و ارتباطات و در نتيجه آن دسترسي سريع و آسان به اطلاعات در جوامع كنوني از اهميت بالائي برخوردار مي‌باشد، بطوريكه كشورهاي صنعتي، نيمه صنعتي، و در حال توسعه جهان موفقيت و پيشرفت خود را مرهون و درگرو سرمايه گذاري بيشتر و ارتقاء سطح فن آوري اطلاعات در جوامع خود مي‌دانند.


گروه فناوری ارتباطات پندار بیستون با هدف ارائه برترین راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات و با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری های روز دنیا و از طریق ارائه برترین راهکارها، خدمات و محصولات در زمینه فناوری اطلاعات، کارایی و اثر بخشی فرایندهای کسب و کار مشتریان خود را ارتقا بخشیده است. همچنین گروه فناوری ارتباطات پندار بیستون با واردات مستقیم برترین و جدید ترین تجهیزات اکتیو شبکه و تجهیزات مراکز داده و تجهیزات وایرلس تحت نظر و با مجوز تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در زمینه تامین تجهیزات، گامی موثر در جهت کاهش هزینه ها و ارائه محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه برداشته است.


تیم فنی گروه فناوری ارتباطات پندار بیستون در زمینه های مختلفی نظیر شبکه، نرم افزار، امنیت سیستمها و سایر زمینه های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات، دارای مدارک معتبر بین المللی بوده و با تکیه بر تکنولوژی کشورهای پیشرفته، همواره اطلاعات خود را به روز می نمایند.


مشتری مداری، پاسخگویی موثر به نیازها و به دست آوردن رضایت کاربران از اصول و اهداف فعالیت های مجموعه بیستون به شمار می رود. از این رو؛ تمام تلاش خود را جهت حاکم ساختن این فرهنگ، در کلیه لایه های سازمانی به کار گرفته ایم تا با تمام توان بتوانیم پاسخگوی کلیه نیازهای مشتریان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات باشیم.

چشم انداز
ماموریت  بیستون ، قرارگرفتن در بین برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات و مطرح شدن به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تامین کننده تجهیزات شبکه در سطح کشور است.  با کمک  توان فنی بالا بر پایه نظام مدیریتی کارآمد و با تکیه بر دانش فنی و تجربیات کارشناسان و مهندسان  متخصص توانسته در زمینه فناوری اطلاعات با قدرت هر چه تمام تر و هم سو با تکنولوژی واستاندارد روز دنیا فعالیت کند و در این زمینه به موفقیتهای چشم گیری دست یابد. در همین راستا تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم با خدمات رسانی بیشتر و بهتر به مشتریان، تخصیص بهینه منابع، کامل بودن خدمات موردنیاز مشترکین و کاهش هزینه های ایجاد شده برای آنها، نیازهای مشترکین را برآورده ساخته و ملزومات جلب رضایت آنها را فراهم سازیم.

خط مشی کیفیت

  • ارتقا شاخص های کیفی ارائه خدمات
  • بهبود مستمر در خدمات نگهداری و پشتیبانی
  • نظرسنجی مداوم در جهت حصول اطمینان از رضایت مشتریان
  • تضمین کیفیت خدمات و محصولات با به کار بستن استانداردهای ایزو
  • انضباط کاری
  • تعهد و مسئولیت پذیری با به کاربستن اصول برنامه ریزی سازمانی در مجموعه
  • جذب نیروهای متخصص و با تجربه
  • نظارت بر عملکرد پرسنل و تلاش برای ارتقاء سطح دانش آنها
  • برتری در آموزش، مشاوره، طراحی، اجراء و پیاده سازی پروژه های فناوری اطلاعات هم سو با تکنولوژی
  • کارآفرینی، اشتغال زایی و استفاده از نیروهای جوان و متخصص برای خدمت رسانی به کشور