محصولات جدید سن‌دیسک می‌تواند وزن حافظه‌هایی را که حمل می‌کنید تا ۸۴ درصد کاهش دهد. وسترن دیجیتال به‌تازگی در رویداد What's Next Western Digital از محصولات جدیدی تحت برند سن‌دیسک رونمایی کرد. محصولاتی که مشکلات پیش روی تولیدکنندگان محتوای حجیم را حل خواهد کرد. در میان محصولات جدید جذاب‌ترین محصول را می‌توان اکوسیستم حافظه SSD ماژولار PRO-BLADE سن‌دیسک دانست.

وسترن دیجیتال محفظه‌ای خاص با نام PRO-BLADE SSD Mag را برای حافظه‌های NVMe SSD خود طراحی کرده است که می‌توانید به دو شکل از آن‌ها استفاده کنید؛ استفاده از محفظه PRO-BLADE TRANSPORT برای تبدیل NVMe به یک SSD پرسرعت قابل حمل یا استفاده از PRO-BLADE STATION که عملکردی مشابه مدل قبلی دارد؛ با این تفاوت که به جای پشتیبانی از یک PRO-BLADE SSD Mag، از چهارتا پشتیبانی می‌کند.

حافظه‌های ماژولار جدید PRO-BLADE برای کسانی طراحی شده که همواره حجم زیادی از حافظه‌ها را با خود حمل می‌کنند و پس از آن نیز به‌سرعت به انتقال اطلاعات نیاز پیدا می‌کنند؛ مانند طبیعت‌گردانان یا تصویربردارانی که عموماً از سیستم خانگی خود دور هستند و نیاز دارند در حین حرکت نیز بتوانند محتوای خود را به سرعت انتقال دهند.


علاوه بر سرعت، بخش دیگری که در سری PRO-BLADE محلی برای مانور وسترن دیجیتال شد، فاکتور وزن است. به‌طوری که به گفته این شرکت، در یک بررسی واقعی، شخصی که همواره ۱۹ کیلوگرم از حافظه‌های مختلف را با خود حمل می‌کرد، با استفاده از سری PRO-BLADE این وزن را به ۳ کیلوگرم کاهش داده است.