برای مشاوره تخصصی خرید تجهیزات با ما تماس بگیرید

بایگانی نوشته‌ها


بایدو مدل هوش مصنوعی خود را  در راستای رقابت با ChatGPT توسعه میدهد

بایدو مدل هوش مصنوعی خود را در راستای رقابت با ChatGPT توسعه میدهد

بزرگ‌ترین موتور جستجوی چین قصد دارد در ماه مارس یک برنامه کاربردی به سبک ChatGPT را معرفی کند و در ابتدای کار، از آن در موتور جستجوی خود استفاده خواهد کرد. این ابزار که هنوز نام آن مشخص نشده است، به کاربران اجازه می‌دهد تا مانند پلتفرم محبوب OpenAI نتایج جستجو خود را به سبک مکالمه دریافت کنند.

نقد و بررسی کلود روتر سوئیچ میکروتیک CRS326-24G-2S+RM

نقد و بررسی کلود روتر سوئیچ میکروتیک CRS326-24G-2S+RM

کلود روتر سوئیچ میکروتیک CRS326-24G-2S+RM  از نسل های جدید کلود روتر سوئیچ ها می باشد که دارای لایسنس سطح 5 میکروتیک است. پورت های این روتر سوئیچ میکروتیک به طور پیش فرض به صورت سوئیچ می باشند ولی هنگام نیاز با تغییر حالت می توان پورت ها را به روتر تبدیل کرد. CRS326-24G-2S+RM   یک سوییچ کاملاً لایه 3 است که سیستم عامل آن RouterOS میکروتیک است. قابل ذکر است تمام تنظیمات یک سوییچ اعم از VLAN ،Port Forwarding، اعمال فیلتر بر اساس MAC و ... در منویی به نام Switch در Winbox موجود است.

رادیو وایرلس میکروتیک مدل LHG 3 Pack – RBLHG 5nD 3

رادیو وایرلس میکروتیک مدل LHG 3 Pack – RBLHG 5nD 3

رادیو LHG 5میکروتیک یک رادیو فشرده و بسیار سبک می باشد که منظور از سبکی این محصول این است که با توجه به فیزیک بزرگ رادیو وزن آن سبک است و همچنین تجهیزات به کار رفته در آن از لحاظ سخت افزاری نسبت به هم رده های خودش آنچنان قدرتمند نیست اما در عین حال این رادیو نسبت به هم رده های خود بسیار قدرتمند است و توانسته نظر مدیران فناوری اطلاعات را جلب کند.

با رنگ‌‌زدن گرافیک‌های دست‌دوم سعی دارند ماینرهای رمزارز را نو و جدید جلوه دهند.

با رنگ‌‌زدن گرافیک‌های دست‌دوم سعی دارند ماینرهای رمزارز را نو و جدید جلوه دهند.

با رنگ‌‌زدن گرافیک‌های دست‌دوم سعی دارند ماینرهای رمزارز را نو و جدید جلوه دهند.برخی افراد با رنگ‌آمیزی بخش‌های خاصی از کارت گرافیک‌های مستعمل خود، سعی کرده‌اند این محصولات نو و جدید جلوه دهند.

تغییر نام شرکت

تغییر نام شرکت

بدینوسیله به اطلاع میرسانیم با عنایت به تصمیمات هیئت مدیره و سیاست های اتخاذ شده، نام‌شرکت فرناد شبکه بارمان به گروه فناوری ارتباطات پندار بیستون تغییر یافته است.