نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور است که هر ساله با حضور فعالان این حوزه در برگزار می‌شود. این نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک که با عنوان الکامپ شناخته می‌شود همه ساله در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و لقب پربازدید ترین نمایشگاه تخصصی در میان نمایشگاه‌های ایرانی را از آن خود کرد. نمایشگاه بین المللی الکامپ بهترین مکان برای معرفی محصولات جدید حوزه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک در ایران است که فرصت خوبی را برای ملاقات و تعامل میان عرضه کنندگان و بازدیدکنندگان بخش‌های مختلف ایران و جهان فراهم می‌کند.


هر ساله فعالان حوزه اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه‌های مختلف الکترونیک، کامپیوتر محصولات و خدمات خود را در معرض نمایش قرار می‌دهند تا قدمی در راستای گسترش اقتصاد کشور بردارند. مشارکت فعال ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در بخش‌های مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی کشور برای رسیدن به به اقتصاد دانش بنیان امری ضروریست.

بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ در تیر ماه سال ۱۴۰2 برگزار خواهد شد.


به همین مناسبت با افتخار از همکاران و همراهان ارجمند عرصه‌ی فناوری دعوت می‌کنم تا در این نمایشگاه که 4-7 تیر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد، در غرفه 805  سالن 38 گروه فناوری ارتباطات پندار بیستون بازدید به عمل آورید.